ТехМагніт

Про компанію

Наша компанія веде свою діяльність з 2002 року, саме тоді було укладено перший договір з китайськими постачальниками різних товарів для дому та офісу. Згодом ми розширили свій асортимент та перетворилися на великий оптово-роздрібний інтернет-магазин, який обслуговує клієнтів по всій Україні. Ми не тільки пропонуємо якісну продукцію від прямих постачальників, але й наголошуємо на її доступності — особливо вигідні наші ціни оптовикам, які дуже часто звертаються до нашої компанії.

 

Якісні товари для дому та офісу

На сьогоднішній день наш асортимент включає такі ходові товари:

 

 1. ваги;

 2. мегафони, гучномовці, рупори;

 3. світлодіодні вивіски, табло;

 4. аксесуари для комп'ютера;

 5. аксесуари для автомобіля;

 6. засоби індивідуального догляду;

 7. побутова техніка та багато іншого.

 

Більше 500 найменувань представлено до уваги відвідувачів нашого сайту. Співробітники інтернет-магазину ретельно відбирають товари, тому ви можете бути впевненими, що в каталозі містяться справжні бестселери продажу, якісно виготовлені та дуже практичні в експлуатації. Наш представник особисто їздить до Китаю за продукцією та перевіряють усі товари там на місці, щоб виключити шлюб та технічні невідповідності. Такий професійний підхід дозволив нам швидко домогтися поваги своїх клієнтів та сприяє постійному зростанню кількості замовників як роздрібних, так і оптових.

 

Прямі поставки з Китаю та інші переваги магазину

Китайські виробники займаються виготовленням різних товарів для дому та офісу, автомобіля та комп'ютера. Що б не знадобилося вам у побуті, у Китаї точно випускають таку продукцію. І роблять це якісно! За час роботи на українському ринку ми змогли виділити для себе кілька основних принципів, які дозволяють нам залишатися успішними та стабільно нарощувати обсяги продажу. Саме ці принципи стали основними причинами, чому нам довіряють клієнти:

 

 • пропонуємо лише актуальні та затребувані товари безпосередньо з Китаю;

 • майже вся продукція є в наявності, що дозволяє оперативно відправляти її клієнтам;

 • співпрацюємо з провідними транспортними компаніями України: «Нова Пошта», «Ін Тайм», «Укрпошта»;

 • швидко обробляємо заявки та не змінюємо ціни, зазначені на сайті магазину;

 • здійснюємо суворий контроль якості продукції під час її відвантаження у постачальників;

 • пропонуємо можливість оплати післяплатою, на весь товар поширюється гарантія від заводського шлюбу.

 

За час роботи інтернет-платформи нашої компанії було обслужено понад 1000 клієнтів. З відгуками деяких із них ви можете ознайомитись безпосередньо на сайті магазину. Замовники високо цінують рівень нашого обслуговування та рекомендують нас своїм друзям та близьким.

 

«ТехМагніт» — оптово-роздрібна реалізація побутових товарів

Побутові товари належать до найбільш затребуваних і актуальних для придбання будь-якої пори року. Ми користуємося ними щодня, тому намагаємося купувати лише якісні та зручні в експлуатації предмети. В інтернет-магазині «ТехМагніт» ви знайдете понад 500 товарних позицій, серед яких є ваги, аксесуари для автомобіля та комп'ютера, товари для саду та городу, гучномовці, LED-вивіски, техніка та багато іншого. Наші співробітники регулярно працюють над оновленням асортименту, підбираючи новітню та максимально корисну продукцію. Активно співпрацюємо з оптовиками — прямі контакти з китайськими постачальниками дозволяють нам пропонувати одні з найкращих цін на українському ринку. Щоб оцінити рівень нашого сервісу досить просто зробити замовлення. Ми чекаємо на вас!